Szkolenia dla strefy budżetowej

O firmie

Najważniejszą wartością każdej firmy są ludzie. W przypadku większości firm szkoleniowych są oni też jedyną wartością. Z tego powodu bardzo ważne jest ich doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie w pracę.

Pracujemy w branży szkoleniowej od ponad 12 lat i każdego dnia wykorzystujemy swoje dotychczasowe doświadczenie. Kiedyś przyszedł moment w którym postanowiliśmy stworzyć własną jakość szkoleń i tak powstał Instytut Szkoleniowy A&D. Warto wspomnieć, że doświadczenie zdobywaliśmy w najbardziej rozpoznawalnych na rynku firmach: Fundacja Rozwoju Rachunkowości (FRR), Polska Akademia Rachunkowości (PAR) oraz INFOR Training.

Instytut Szkoleniowy A&D to również wykładowcy i trenerzy. Nasi Eksperci to ludzie, którzy posiadają dużą wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, z dużym doświadczeniem zawodowym. Mają różne tytuły, zajmują różne stanowiska i pracują w różnych miejscach, ale łączy ich jedno - chęć dzielenia się wiedzą z innymi. Prowadzone przez nich szkolenia to nie tylko wykłady, ale także przykłady z codziennych zawodowych doświadczeń oraz odpowiedzi na zadawane pytania.

Wiemy, że rzeczywistość nie jest czymś stałym, że nasi Klienci ciągle się rozwijają a co za tym idzie mają nowe potrzeby i oczekiwania. Żeby je zaspokoić, staramy się oferować im nowe produkty, w tym nowoczesne szkolenia i kursy.

Reagujemy jednak nie tylko na zgłaszane przez Klientów pytania, czy problemy, ale również dzięki naszym specjalistom, staramy się także je przewidzieć i zaproponować rozwiązania, które pozwolą na ich uniknięcie.

Naszą pasję wkładamy zarówno w organizację jak i prowadzenie szkoleń.
Przekonajcie się o tym Państwo sami!


NOWY